SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

“İyi Parti Ordu’nun birinci partisi olacak”

“İyi Parti Ordu’nun birinci partisi olacak”
Bu haber 09 Mart 2018 - 2:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İYİ Parti Altıordu İlçe Başkanı Şenol Pazar, “Ordu siyasetine, seçimlerde yapılan hesaplamaları tamamen alt üst edecek bir oy oranıyla geleceğiz. İyi Parti ilk seçimde Ordu’nun birinci partisi olacak” dedi.

İYİ Parti Altıordu İlçe Başkanı Şenol Pazar, partisinin 1. Olağan Genel Kurulu Seçiminin ardından yaptığı açıklamada güven tazeleyen Ordu İl Başkanı Tevfik Karabulut’a başarılar dileyerek, İYİ Partinin Altınordu’da birinci parti olacağını söyledi. Başkan Pazar yaptığı açıklamada, ilk olarak günümüz Türkiye’sinin kısaca özetlemesini yaparak, “Siyasetimizin damarları tıkanmış, ruhu kararmıştır. Toplumsal muhalefet, ekmek ve su gibi aranır olmuştur. Türkiye’de düzen bozulmuş, sağlam çark kalmamıştır. Toplum parçalanmış, parçalayan siyasetçiler ise nemalanmış ve paralanmıştır. Mevcut iktidara güven, siyasete güven mumla aranır olmuştur. Geçen 15 yıl içerisinde komşularla sıfır sorun hedefinden, komşusuz günlere kaldık” diye konuştu.

“Akşener, Türkiye’yi kurtaracak”

İyi Parti’nin Altınordu’da en yüksek oy oranına sahip birinci parti olacağını dile getiren Başkan Pazar, “Türk milleti, tarih boyunca her zorlu zamanında kendi içinden bu gidişe dur diyen bir lider çıkarmıştır. Bugün o günlerden biridir. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener, çevresinde toplanan Türkiye sevdalıları ile aziz milletimiz için bir yolculuğa çıkıyor. Bu siyasi parti diğerlerinden farklı bir şekilde kuruldu. Umuyoruz kısa bir zaman içerisinde Ordu, Türkiye’nin en şanslı en güzel illerinden biri olacak. Ancak Türkiye’nin geneli gibi Ordu’da iyi yönetilmiyor. Gerek iktidar milletvekillerimiz, gerek belediyemiz iyi parti ile çok daha iyi işler yapacak” ifadelerinde bulundu.

“Ordu’da yapılan birçok yanlış var”

“Ordu siyasetine, seçimlerde yapılan hesaplamaları tamamen alt üst edecek bir oy oranıyla geleceğiz” diyen Pazar, şöyle konuştu: “Ordu’da yapılan birçok yanlış var. Tarımla ilgili yapılan yanlışlar var, çevresel faktörlerle ilgili yapılan birçok yanlış var. Çok güçlü bir şekilde birinci parti olmak yolunda ilerleyen bir partiyiz. Bunu yeni kurulan her parti ya da seçime hazırlanan her parti söylüyordur muhakkak ama buna yürekten inanarak söylüyorum İyi Parti ilk seçimde Ordu’nun birinci partisi olacak.” ORDU OLAY

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER