SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Protranslate.net ile Ordu Tercüme Bürosu

Protranslate.net ile Ordu Tercüme Bürosu
Bu haber 07 Haziran 2018 - 2:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Protranslate.net Ordu tercüme bürosu ile online olarak çeviri hizmeti sunmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat dilediğiniz an ulaşabileceğiniz çeviri hizmetlerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken üye olmaktır. Protranslate.net üyesi olarak siz de her türlü belgenizin kaliteli çevirilerini edinebilirsiniz.

Protranslate.net Ordu tercüme bürosu yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Sisteme üye olduktan sonra dilediğiniz şekilde tercüme siparişi verebilirsiniz. Taleplerinize bağlı olarak yeminli tercümanlık hizmeti de sunmaktayız. Profesyonel tercüman kadromuz çeşitli testlerden geçirilmekte ve öyle göreve alınmaktadır. Her biri kendi alanında uzman tercüman kadromuz yalnızca uzmanlık alanlarındaki belge çevirileri ile ilgilenmektedir. Böylece belgeleriniz o alandaki terminolojik uzmanlıklarına ve tecrübelerine göre görevlendirilen ekip tarafından titizlikle ve kaliteli bir şekilde çevrilmektedir. Yeminli tercüman kadrolarımız da mevcuttur. Dilerseniz belgelerinizi yeminli tercüme ettirebilirsiniz.

Protranslate.net Ordu tercüme bürosuna üye olarak akademik, medikal, hukuki, teknik veya mühendislik alanlarındaki herhangi tür belgenizi kolaylıkla sisteme yükleyebilirsiniz. Tarayıcınızda taradıktan sonra belgelerinizi istediğiniz dosya formatında bize gönderebilirsiniz. Tarayıcınız yoksa bile dert değil, belgenizin fotoğrafını çekerek bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Tercüman ekibimizin her biri günde 2.000 kelime civarında çeviri yapmaktadır. Eğer acil çeviri ihtiyacınız varsa bunu sipariş esnasında belirterek hızlı gönderim imkanına kavuşabilirsiniz. Ayrıca belgelerinizin noter onaylı veya apostil onaylı olmasını da talep edebilirsiniz. Belgelerinizin yurt dışında da geçerli olabilmesi adına valilik veya kaymakamlıklardan apostil onayını sizin adınıza almaktayız. Ancak apostil için gereken tek şartın yalnızca Türkçe’den yabancı dillere çevrilen belgeler için verilebildiği olduğunu unutmayın. Apostil onaylı belgeniz aynı zamanda noter onaylı olmak zorundadır. Dilerseniz belgelerinizi yalnızca noter onaylı olarak da teslim alabilirsiniz.

Proofreading adı verilen kalite kontrol aşamasını da başarıyla geçen çeviriler artık size ulaşmaya hazır duruma gelmiş demektir. Bu aşamada iki farklı seçenek ile belgenizi teslim alabilirsiniz. Dilerseniz protranslate.net Ordu tercüme bürosu üzerinden online olarak belgenizi alabilirsiniz, dilerseniz ıslak imzalı çeviri belgenizi kargo ile teslim alabilirsiniz.

Siz de hemen protranslate.net Ordu tercüme bürosuna tek tıkla üye olun ve kelimesi 0,15 TL’den başlayan fiyatlarla belgelerinizi protranslate.net güvencesi ile yabancı dillere çevirin.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER