SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Sevimli Panda TV Videoları Sevilen Karakterle Öğretiyor

Sevimli Panda TV Videoları Sevilen Karakterle Öğretiyor
Bu haber 04 Ocak 2017 - 0:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sevimli panda TV videoları sevilen karakterle öğretiyor. Bu tür videolarda öncelikle çocukların en sevdiği karakterleri seçmekteyiz. Çünkü bir çocuğa sevdiği kişiler bir şeyleri öğretirken daha eğlenceli vakit geçirecektir. Bir insanın sevdiği hoşlandığı varlıklara sahip olması onun yaptıklarını taklit ederek bir şeyleri kapması daha kolay olmaktadır. Nasıl ki bir bebek annesini takip ederek hayati fonksiyonları daha bilinçli öğrenmektedir.

Annesinin dışında gelişen olaylarında en sevdiği f-dikkatini verebildiği konuların işlendiği videolar eşliğinde daha kolay öğrenme fırsatı bulacaktır. Bizde bu anlayışı kabul ederek çocukların severek izlemiş oldukları çizgi film kahramanlarını videolarımız da kullanarak eğitim vermeye çalışmaktayız. Sevimli panda tv videoları sevilen karakterle öğretiyor anlayışı bizim ve çocukların çevresine daha çabuk aşina olmasında yararlı bir kaynak oluşturmaktadır.

Günümüzde okul öncesi eğitim kurumlarında da aynı yöntemler kullanılmaktadır. Çocukların oyun saatlerinde çizgi film seyretmeleri için zaman ayrılarak bu çizgi film karakterlerinin yaptıkları ile günlük hayat pekiştirilmektedir. Aynı zamanda eğitmenler bu konuda gerekli açıklamaları yaparak daha detaylı çalışmalar yapmaktadır. Videolarımızda bizde aynı yolu takip ederek karakterlerin hareketlerini ve davranışlarını, özelliklerini açıklamaktayız. Aynı zamanda sayıların ve renklerinde öğretilmesi konusunda seslendirmeler yapılarak detaylı öğretiler yapılmaktadır.

Günlük hayatınızda kullandığınız tüm mobil cihazlarınızdan ve masa üstü bilgisayarlarınızdan sevimli panda tv videolarının yer aldığı Youtube kanalına erişim sağlayarak abonelik işleminizi yapabilirsiniz. Abone olduğunuz takdirde videoları tamamını istediğiniz an seyretme fırsatı bulabilirsiniz.

Çocukların yolculuklarda veya aile içi toplantılarda sıkıldıkları anda sevimli panda tv videoları açılarak hem sesli hem de görsel olarak izleme fırsatı bulabilmeleri için zaman yaratmış olursunuz. Çocuklarınızın oyuncaklar ile olan ilişkisinden yararlanarak bu oyuncaklar eline verildiğinde çevrelerinde gördükleri tüm hareketleri daha iyi algılama fırsatı bulacaklardır. Daha önce izledikleri sevimli panda tv videoları akıllarına gelerek birçok çalışmayı ve oyun kurgusunu kendi yetenekleri doğrultusunda tekrar aynı etkinlik havasında ortaya çıkaracaklardır.

Sevimli panda TV videoları sevilen karakterle öğretiyor anlayışı çerçevesinde düzenlene videolardan ve buradan aldıkları bazı bilgileri daha sonra eğitim hayatlarında rahatlıkla kullanma fırsatı bulacaklardır. Hayvanların yapabildikleri ve yararlı olacak tüm kabiliyetleri akıllarında kalacak televizyon izlerken daha bilinçli ve konuya hakim davranışlar sergileyecektir.

Koca Ayı Balık Avında Videosu İzle

Sevimli panda tv videoları sevilen karakterle öğretiyor. Bu çalışmalarda işlenen konuların başında çevremizde olan nesneler ve renkleri hakkında bilgiler gelmektedir. Hareket eden her canlının özelliklerinin yanında benzerlerinin de özellikleri işlenmektedir. Koca ayı karnını doyurmak için balık avlaması gerektiğini belirterek suda yaşayan canlılardan bahsetmektedir. Öncelikle balıkları bir ıstakozla avlayacaktır. Belirtmek istediği ıstakoz bir deniz canlısı olarak balıkla ve diğer deniz canlıları ile beslenmiş olmasıdır.

Ayrıca ıstakozun iki kıskacı vardır. Balıkları koca ayı ıstakoz yardımı ile yakalamaktadır. En yakınında ki havuzda yer alan balıkları avlamaktadır. Koca ayı balık avında videosunda olduğu gibi Sevimli panda tv videoları sevilen karakterle öğretiyor. Burada da koca ayı ve diğer çizgi film kahramanları tanıtılmaktadır. Koca ayı ilk olarak yeşil renkli bir balon balığı yakalar. Onu çimlerin üzerine bırakır. Balık avı yaparken aynı zamanda renklerde çocuklara öğretilmektedir.

İkinci denemesinde koca ayı kırmızı bir top yakalamıştır. Buradan da anlaşılacağı gibi balık avında her defasında balık yakalanmayabilir. Üçüncü denemesinde koca ayı bir turuncu renkli balık yakalar. Şansını denemeye devam eden koca ayı bir pembe renkli denizanası yakalar. Daha sonra kocaman bir balık yakalayarak karnını doyurmayı başarmıştır.

Sevimli panda tv videoları sevilen karakterle öğretiyor. Bu videoda olduğu gibi renkler çeşitli canlandırmalar ile anlatılmaktadır. Koca ayı suyun içine tekrar baktığında yumurtalar görür. Bunlar yeşil ve pembe renkli sürpriz yumurtalardır. Açıldığında içinden pembe ve yeşil canavarlar çıkmıştır. İç içe yerleştirilen sürpriz yumurtaların içinden de birinden siyah korkutucu akbaba ve diğerinden yeşil renkli bir canavar çıkmıştır. Bütün günün ardından koca ayı balık kovasını alarak evine döner.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER