SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Ordu’ya ilk kar düştü

Ve Ordu’ya ilk kar yağdı. Sonbahar mevsiminin ilk günlerinde olduğumuz bugünlerde havaların soğumasıyla birlikte yağışlı hava kendini iyice hissettirirken, Ordu’ya yılın ilk kar’ı

Ordu’ya ilk kar düştü
Bu haber 23 Eylül 2016 - 20:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sonbahar mevsiminin henüz ilk günlerinde olmamıza rağmen yılın ilk kar’ı yağdı. Birkaç gündür etkisini gösteren yağışlı havayla birlikte soğuklarda kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı.

Hava sıcaklığının sahil kesimlerinde 13-14 dereceye iç kesimlerde ise tek haneli rakamlara düşmesiyle birlikte yılın ilk kar’ı da yağdı. Ordu’nun en önemli yaylalarından birisi olan Çambaşı Yaylası’na sınır olan 3 bin 275 metre rakımlı Karagöl’e mevsimin ilk kar’ düştü.

Öte yandan Ordu Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bu gece ve yarın, Ordu’nun kıyı kesimlerinde yağışla birlikte rüzgarın kuzey ve batı yönlerde, yer yer kuvvetli fırtına şeklinde esmesinin beklendiği belirtildi. Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek çatı uçması, direk ve ağaçların devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı gerekli tedbirlerin alınarak hazırlıklı olunması gerektiğini belirterek vatandaşları uyardı.

Orducu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER