SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Saç Ekimi Nedir?

Saç Ekimi Nedir?
Bu haber 13 Temmuz 2021 - 15:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saç ekimi; saç dökülmesi sonucu oluşan kellik veya saç seyrelmesine karşı en etkili ve kalıcı çözümdür. Saç ekimi yaptırmak için kadın ya da erkek olmanız veya belirli bir yaş aralığında olmanız gerekmiyor. Her yaştan her cinsiyette kellik veya saç seyrelmesi yaşayan kişilere uygulanabilen bir cerrahi uygulama olan saç ekiminde birçok kişi için saç ekimi fiyatları merak konusudur. Ancak fiyattan önce hangi saç ekim yönetimini seçeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. 2 adet saç ekimi yöntemi bulunmaktadır. Bunlar Klasik Fue (Kanal) yöntemi ve DHI (Dırect Haır Implant) yönetimi olmaktadır.

Hangi Yöntem Size Daha Uygun?

Klasik Fue (Kanal) yöntemi sakal ve kaş ekimi için bu yöntem pek fazla tercih edilmemektedir. Bunun sebebi ise Klasik Fue (Kanal) işleminde kesikler açılarak ekim işleminin yapılmasıdır. Sakal ve kaş ekimi için daha çok DHI (Dırect Haır Implant) yönetimi kullanılmaktadır. DHI (Dırect Haır Implant) yönetiminde greftler özel bir solüsyon içerisinde bekletilir ve ekilmeye uygun hale geldiğinde işleme başlanabilir. Bu yöntem diğer yöntemlere göre daha uzun sürdüğü için işleminiz birkaç seansa bölünebilir. Ancak bu sizi endişelendirmesin. Bu işlem sayesinde daha kalıcı ve uzun süreli sonuçlar alınabilir.  Sizin için en uygun yöntemi seçtikten sonra Kliniğimizi arayarak veya Kliniğimize gelerek

randevu alabilirsiniz. Ayrıca saç ekimi fiyatları kişinin durumuna göre değişiklik gösterecektir.

Operasyon Günü Ne Yapılmalı?

Operasyon günü dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay bulunmaktadır.  Operasyona gelmeden önce sigara içmekten, jöle, saç spreyi, krem, aspirin gibi ilaçlar kullanmaktan kaçınınız. Kullanmak zorunda olduğunuz herhangi bir ilaç varsa veya herhangi bir operasyon geçirdiyseniz ya da herhangi bir kronik rahatsızlığınız varsa doktorunuza bildirmeniz büyük önem taşımaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları

DHİ (Direct hair implant) veya Klasik Fue (Kanal) Yöntemi seçiminize göre saç ekimi fiyatları değişiklik gösterecektir

adana mutlu son

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER