SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Ordu Tercüme Bürosu Protranslate

Ordu Tercüme Bürosu Protranslate
Bu haber 24 Mayıs 2018 - 4:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Artık bu zamanlarda bir ihtiyaç haline gelen, akademik ya da teknik yazıların birçok dile çevrilememesi bir sorun gibi gözükse de Protranslate sayesinde artık bu çok kolay. Tamamen profesyonel ve Noter onaylı bu tercümanlarımız ile sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Online sitemizin haricinde Türkiye’nin birçok şehrine kurmuş olduğumuz tercüme bürolarımız en az internet sitemiz kadar başarılı, disiplinli ve düzenli.

Her iki koşulda da sizlerin seçimine bağlı olarak yapmış olduğumuz bu işler, tamamen içimizden gelen azmin ve profesyonelliğin yansıması. Akademik teknik hukuki alanlarda önem arz eden yazıları 60 farklı dile çevirebiliyoruz. Bu Bürolarımızdan biri olan  çevrimiçi sitemiz de olduğu gibi tam olarak beklenenden daha fazlasını ve daha iyisini yapmayı amaçlıyor. Online sitemizden ya da Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan tercüme bürolarımıza giderek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz 7/24 iletişim hizmetiyle de, bizlere her an her yerden bir sorunuz olduğunda ulaşabileceksiniz.

Ayrıca ekibimizde ki çevirmenler ile yapmış olduğumuz gizlilik anlaşmaları ile sizlerin güvenliğini sağlıyoruz. Günümüz şartlarında artık bir makaleyi birkaç dile çevirmek hiçte zor değil. Protranslate ekibinin internet sitesi ve Birçok şehirde bulunan büroları Türkiye’de bu işin öncülerinden. Tek tık özelliği ile internet ortamından hangi alanda çevirinizin yapılmasını İstiyorsanız makalenizin bir fotoğrafı Yeterli olacaktır. Biten yazılarınız sizlere gönderilmeden önce iki kez ekibimiz tarafından dil bilgisi, yazım kuralları gibi kurallara dikkat edilerek kontrol ediliyor. Ordu’da kurmuş olduğumuz ve sadece Ordu’nun değil o bölgenin tüm çeviri ihtiyacını karşılamak istiyoruz.

Bürolarımız saniyesinde çevrimiçi ortama güvenmeyen müşterilerimizi Ordu’da Eskişehir’de Van’da Şanlıurfa’da sizlerle yüz yüze görüşerek hem bireysel konuları hem de çeviri hizmetlerini en iyi şekilde karşılayacağız. İstediğiniz zaman dilimi içerisinde Çevrilmesini beklediğiniz yazıları zamanında teslim etmemiz bir nevi bizim vizyonumuzdur. Protranslate olarak çevirilerinizi yanlış yapan bu çevrimiçi siteler ya da yanlış bilgilendiren bu bürolardan tamamen farklı yapısal çalışmalarla sizlere en iyisini sunmaktadır ve sunacaktır. Hemen sitemizden bilgi alabilirsiniz ve kararınızı verebilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER