SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Ordu Kat Kaloriferi Yapımında Kalite ve Verim

Ordu Kat Kaloriferi Yapımında Kalite ve Verim
Bu haber 10 Şubat 2019 - 2:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ordu’da kat kaloriferi yapımı konusunda teknoloji, yenilik, yüksek kalite ve verim sunan yeni modeller giriş yaptı. Ordu ve çevresine özel ürünler ile daha ekonomik bir şekilde ısınmanın formülü yazımızın devamında sizi bekliyor.

Tek katlı ve çift katlı evler için kat kaloriferi ve büyük binalar için merkezi ısıtma sistemleri Ordu ve çevresinde yıllardır en çok kullanılan ısıtma türü olmuştur.

Kat kaloriferleri otomatik veya manuel seçenekleri ile her türlü katı yakıtı kullanma olanağı sağlıyor. Fakat eskiden otomatik veya manuel arasında seçim yapmak gerekiyordu. Yeni gelişen kalorifer kazanı sistemleri ile “tek bir kazanda her türlü yakıtı yakmak mümkün”. Bu yenilikleri yapan Ekotek Kazan ürünlerini 2019 Isıtma Sistemleri Fuarında ilk defa tanıttı: https://youtu.be/XPYHQZA5MDE

Yeni Kat Kaloriferi: Hem Otomatik, Hem Manuel

Yeni merkezi ısıtma sistemi ürünleri ile her türlü katı yakıtı tek bir kazanda hem otomatik hem manuel olarak yakabilirsiniz. Hem Türkiye’de hem de dünyada ilk defa geliştirilen bu ürünün adı “HİLAL KAZAN”. Otomatik olarak granül haldeki katı yakıtları yakabilen Hilal Kazan aynı zamanda fazladan yanma bölmesiyle aynı manuel kazanlar gibi büyük parçalı yakıtları da yakabiliyor. Pirina, fındık kömürü, fındık kabuğu gibi yakıtlar yanı sıra aynı zamanda oldun parçaları ve benzeri yakıtlar da yakılabiliyor.

Özellikle kırsal bölgelerde ve ormanlık alanlarda büyük avantaj sağlayan bu kat kaloriferi yakıt ekonomisine yeni bir bakış açısı kazandırmış durumda.

Ordu için Fındık Kabuğu Kalorifer Kazanı

Fındık üretimi oldukça fazla olan Ordu’da yıllardır en çok bilinen yakıtlardan birisi de “fındık kabuğu”dur.

Eskiden sobalarda sıkça kullanılan fındık kabuğu şimdi otomatik kalorifer kazanı sistemlerinde yakıt olarak kullanılıyor. Ekotek Kazan’ın 2019 ürünlerinden bir diğeri olan “EKO FİNPEL” fındık kabuğu gibi granül yakıtları yüksek verimler yakmak için tasarlanmış. Pelet yakıt yakma özelliği de olan kazanın verimi de piyasadaki muadillerine göre oldukça yüksek.

Hilal kazan, Eko Finpel ve 5 geçişli yeni kazan ısıtma sistemi ürünlerini incelemek için Ekotek Kazan firmasını web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://ekotekkazan.com.tr/

Karadeniz Bölgesi için Kalorifer Kazanı Serisi

Karadeniz bölgesine özel olarak tasarlanan “Hilal Kazan” ve “Eko Finpel” kalorifer kazanı serileri doğalgaz fiyatlarının yüksek olduğu günlerde iyi birer alternatif olarak göze çarpıyor. 2019 itibariyle Ordu ve tüm Karadeniz bölgesinde satışlarına başlanan yeni kazan serileri arasında yine Türkiye’de dünyada ilk defa üretilen yeni farklı modelleri de bulunuyor. Ürünler Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, Romanya, Moldova ve Ukrayna ülkelerine de satılmaya başlanmıştır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER