SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Kaliteli İnşaat Korkulukları

Kaliteli İnşaat Korkulukları
Bu haber 09 Ocak 2019 - 13:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İnşaat korkulukları özellikle yeni yapılan inşaatlar için olmazsa olmaz bir gereksinimdir. Her inşaat içerisinde inşaat korkulukları bulunmak zorundadır. Biz de firma olarak inşaat korkulukları imalatı yaparak en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Çeşitli kullanım alanlarında tercih edilen ve iş güvenliği açısından da zorunlu olan bu ürünleri en iyi fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz.

İnşaat korkuluklarının kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle bina dış cephelerinde inşaat korkulukları fazlasıyla kullanılmaktadır. Bunun yanında diğer kullanım alanları ise şu şekildedir. Galeri boşlukları, çatı saçak çıkıntıları, merdivenler, merdiven sahanlıkları, asansör boşlukları inşaat korkuluklarının başlıca kullanım alanları içerisine girmektedir. Söz konusu ürünler iş güvenliği kanunu çerçevesi içerisinde zorunludur. Özellikle çalışanların düşme tehlikesi olabilecek hemen her alanda kullanımı zorunludur. Bu ürünlerin kullanılmaması durumunda çeşitli iş kazaları ve ciddi maddi yükler altına girebilirsiniz. Yapılan denetimlerde de cezalarla karşı karşıya kalmanız mümkün olabilmektedir.

İnşaat korkulukları siparişiniz için proje detaylarını bize yollamanız yeterli olacaktır. İnşaat projenizi bize yolladıktan sonra uygulama çizimleri ve maliyetlerle birlikte inşaat korkulukları fiyat teklifimizi size iletiyor olacağız. Firmamız pek çok güvenlik sistemi imalatı ve satışını da yapmaktadır. Özellikle inşaat alanlarınız için ihtiyacınız olan hemen her türlü güvenlik malzemesini firmamızda bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz. Online sitemizi ziyaret etmeniz halinde ise hem firmamız, hem de ürünlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER