SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

İnci Davetiye ile Düğününüz Özel Olsun

İnci Davetiye ile Düğününüz Özel Olsun
Bu haber 11 Ağustos 2021 - 18:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Firma ilk olarak 1978 yılında kurulmuş olup Hızır Aydın tarafından hizmet vermiştir. İlk olarak Cağaloğlu’nda Aydın Kartpostal Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş adı ile birlikte küçük bir atölyede çalışmaya başlamıştır. Matbaacılık alanında çalışmalarını sürdüren firma başlarda kartpostalcılık alanında faaliyetine devam etmiştir. Ancak tabi ki de bununla yetinmemiş daha da işleri genişletmeyi başarmıştır. 1984 yılında ise davetiye üzerine İnci Davetiye markasını kurarak müşterilerine hizmete başlamıştır.

Günümüzde hala önemini koruyan davetiyeler düğünlerde, özel günlerde sevilerek kullanılmaya devam ediyor. Özellikle de teknolojinin de gelişmiş olması bu sektöre zarar vermemiş aksine sektör üzerinde teknolojik olarak baskı alanında gelişme sağlamıştır. İnsanlar bir yere davet edilirken bu özenli seçilen kartları görmekten daha da memnun oldukları gözle görülür bir detaydır. Özelliklede düğün davetiyesi üzerine davetiyelerin yeri daha önemlidir. Düğünlerinizin salon tercihini her ne kadar özenle yapıyorsanız, seçmiş olduğunuz davetiyelerinde seçimini özenle gerçekleştirirsiniz.

İstediğiniz Davetiyeyi Anında Bulun

İnci Davetiye üzerinde birçok marka ve her markaya ait de binlerce model skalası bulunmaktadır. Ürün yelpazesinin aşırı geniş olması sektör üzerinde kişileri kendisine çekmeyi en iyi şekilde başarmıştır. Bu alanda deneyimli ustalar ve personelleri ile çalışma ortaklığı göstererek sizlere kaliteli hizmet verirler. Ayrıca kafanızda belirlemiş olduğunuz modellere anında erişim sağlıyor olabilmeniz de İnci Davetiye ile kesindir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER