SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Garanti Dışı Beyaz Eşya Onarımı Yapmak İsteyenler Buraya

Garanti Dışı Beyaz Eşya Onarımı Yapmak İsteyenler Buraya
Bu haber 06 Mart 2018 - 20:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Firmamız, uzun senelerdir beyaz eşya tamir ve bakımları konusunda başarılı çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Günümüzde her evde olmazsa olmazların başında gelen beyaz eşyalar, zamanla eskimekte ve arızalar çıkarmaktadır. Markaların vermiş olduğu garanti süreleri bittikten sonra da bu cihazların kullanıldığını düşünürsek, bakım ve onarım çalışmalarının da sürekli olarak verilmesi gerekmektedir.

İstanbul Bosch servisi olarak, her zaman ve her arıza sorununda hizmetlerimizi doğru bir şekilde verebilmek için, her yeniliği takip etmekte ve her türlü teknik eğitimleri almaktayız. Beyaz eşyanızda oluşan bir arıza olduğunda, firmamızı aradığınız zaman, size yardımcı olan elemanımız ürünün sorunları ile ilgili bilgiler almakta ve randevu vermektedir. Teknik ekiplerimiz randevularına gittiklerinde alınan bilgiler doğrultusunda hazırlıklarını yapmakta ve her türlü arızaya hazırlıklı olarak gitmektedirler. Servis verilecek olan cihaza müdahale edilmeden evvel, arıza tespit çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmaların sonunda ortaya çıkan arıza ile ilgili tespitler müşterimize aktarılmakta ve alınan onay sonrası onarım yapılmaktadır. Ayrıca, arıza tespiti sırasında ortaya çıkan parça değiştirme gereksinimi de müşteriye bildirilmekte ve onaylanmasından sonra değişim yapılmaktadır. Değişimi yapılan parçalar markanın orijinal yedek parçalarıdır. Bu parçalar garantili bir şekilde tarafımızdan değiştirilmektedir. Yedek parça olarak isimsiz ve garantisiz parça kullanılmamakta ve değiştirilmemektedir. Yapılan servis uygulamalarımızın sonunda 1 yıl süreli ücretsiz bakım ve onarım garantisi vermekteyiz. Bu garanti süresinde bizden kaynaklanan herhangi bir sorun oluştuğu taktirde, firmamız beyaz eşyanızın sorununu ücretsiz olarak çözmekte ve gidermektedir. Maltepe Bosch servisi olarak, haftanın yedi günü aralıksız olarak servis hizmeti vermekteyiz. Mobil telefonlarımıza hafta sonu ve mesai saatleri dışında da rahatlıkla ulaşabilir, servis alabilirsiniz. Ayrıca, firmamızın vermekte olduğu gezici servis uygulamalarımız sayesinde, hiç beklemediğiniz bir zamanda oluşan beyaz eşya arızalarınıza hızlıca müdahale edilmekte ve servis hizmeti verilmektedir.

Kurtköy Bosch servisi olan firmamızı arayarak, uygun fiyatlı servis hizmetlerimizden ve avantajlı uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Garantim yok, kime tamir ettireceğim? gibi sorularla kendinizi sıkıntıya sokmanıza gerek yok. Garantisi olamayan beyaz eşyalarınızın tüm sorunları için bizi arayın, size sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanın.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER