SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Cinayeti hoca çözecek

Cinayeti hoca çözecek
Bu haber 08 Nisan 2018 - 15:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Parapsikoloji ve Havas ilmi konusunda tüm dünya tarafından takip edilen Aydınlı Mehmet Hoca, Almanya’da işlenen bir cinayeti araştıracak. Ailenin talebi üzerine, Almanya’nın Heidelberg kentinde işlenen faili meçhul cinayet soruşturmasında parapsikoloji konusunda Aydınlı Mehmet Hoca’dan yardım alınacak.

AİLENİN TALEBİ ÜZERİNE CİNAYETİ ARAŞTIRACAK 

Parapsikoloji ve Havas ilmi konusunda tüm dünya tarafından takip edilen Aydınlı Mehmet Hoca, Almanya’da işlenen bir cinayeti araştıracak. Ailenin talebi üzerine, Almanya’nın Heidelberg kentinde işlenen faili meçhul cinayet soruşturmasında parapsikoloji konusunda Aydınlı Mehmet Hoca’dan yardım alınacak. Parapsikoloji ve Havas ilmi konusunda tüm dünya tarafından takip edilen Aydınlı Mehmet Hoca, Almanya’da işlenen bir cinayeti araştıracak. Ailenin talebi üzerine, Almanya’nın Heidelberg kentinde işlenen faili meçhul cinayet soruşturmasında parapsikoloji konusunda Aydınlı Mehmet Hoca’dan yardım alınacak.

AİLENİN TALEBİ ÜZERİNE CİNAYETİ ARAŞTIRACAK 

Geçtiğimiz günlerde Almanya’dan Bozdoğan’a gelen Ailna çifti, Almanya’ya döndükten sonra meydana gelen olayla ilgili yakınlarına Aydınlı Mehmet Hoca’yı önerdi. Parapsikoloji dalında uzman olan ve uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınır hale gelen Mehmet Pala’ya ulaşan Ailna çiftinin yakınları, başlarına gelen bir olayla ilgili yardım istedi.

Cinayeti araştıracak 

Dünyada CIA, FBI gibi güvenlik teşkilatları, içerisinden çıkamadıkları olaylarla ilgili parapsikoloji uzmanlarına başvuruyor. Türkiye’yi derinden sarsan Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili, dönemin ünlü bir emniyet müdürü parapsikoloji uzmanına başvurmuştu. O dönemde ünlü emniyet müdürünün başvurduğu parapsikoloji uzmanının Aydınlı Mehmet Hoca olduğu söylenmiş, iki taraftanda net bir açıklama gelmemişti.

Almanya’nın Heidelberg kentinde yaşanan bir cinayetle ilgili Aydınlı Mehmet Hoca’nın parapsikoloji alanında Alman polisine yardım edeceği öğrenildi. S. Mayer isimli genç kızın öldürüldüğü olayın içinden çıkamayan Alman polisi ve gizli servisine yardım edeceği öğrenilen Aydınlı Mehmet Hoca’nın olayla ilgili bilgi aldığı, konunun üzerinde durduğu kaydedildi.

Tüm ekibi bu olayı araştırıyor 

Aydınlı Mehmet Hoca’nın parapsikoloji merkezlerinde görevli tüm ekibinin bu işle uğraştığı öğrenildi. S. Mayer cinayetiyle ilgili elde olan tüm verileri isteyen Aydınlı Mehmet Hoca, cinayeti aydınlatmak için talihsiz kızın ailesine elinden geleni yapacağını söyledi.

Hummalı bir çalışma yürüten Aydınlı Mehmet Hoca’nın yakın zamanda Almanya’ya mesafe kat edilebilecek bilgiler verdiği, birkaç gün içerisinde olayın tüm detaylarıyla ortaya çıkacağı bilgisine ulaşıldı.

Geçmişte ilgilendiği olaylar var 

Öte yandan, Aydınlı Mehmet Hoca tarafından geçmiş yıllarda da bu tip olayların araştırıldığı ve tamamının aydınlatıldığı öğrenildi. Yurt içi ve yurt dışında meydana gelen olayları araştıran Aydınlı Mehmet Hoca’nın çalışmalarıyla ilgili kesinlikle basına ve kamuoyuna bilgi verilmiyor. Önceki olaylarla ilgili iletişime geçtiğimiz taraflar bilgi paylaşımında bulunmak istemediklerini söyledi.

Parapsikoloji nedir ? 

Parapsikoloji; duyular-dışı algılama, psikokinezi, ölümden sonra yaşam gibi konulara ilişkin paranormal olayların; deneysel yöntem yoluyla, çok disiplinli (çok yöntemli) etüdü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER