SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Bosch İzmir Servisi

Bosch İzmir Servisi
Bu haber 09 Mayıs 2019 - 0:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ülkemizde birçok evde bulunan Alman teknolojinin en iyi beyaz eşya markası olan Bosch marka eşyalarınızın tüm bakım ve tamirlerini İzmir Bosch servisi olarak siz müşterilerimize ayrıcalıklı olarak sunmaktayız. Evlerinizde kullandığınız tüm ürünleriniz için, deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile İzmir Bosch teknik servisi hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti ile vermekteyiz. Servis hizmetlerimizin kalitesi ve güvenirliliği Bosch İzmir servisi talep yoğunluğu olarak kendisini göstermektedir. Tüm ürünleri için bakım ve servis ihtiyacı olanların, internet üzerinden servis araması yaptıklarında, Bosch İzmir çağrı merkezi numaramızı ilk sırada göreceklerdir. İnternet sayfasında yer alan Bosch İzmir telefon numarası sizleri bize ulaştıracaktır.

Tercih Edilmemiz

Güvenilir marka olan firmamız izmir Profilo servisi alanında en fazla ilgi gören bir kurumdur. Ege bölgesinde İzmir Profilo teknik servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, müşteri odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Profilo İzmir servisi olarak tüm müşterilerimizden sadece verilen hizmetin karşılığı olan ücreti talep etmekteyiz ve bu müşterilerimizde memnuniyet oluşturmaktadır. Bosch İzmir çağrı merkezi olarak, tüm müşterilerimizin sorunları dikkatli bir şekilde dinlenmekte ve kendilerine çözüm önerileri sunulmaktadır. Bosch İzmir telefon numarası hatları 24 saat müşterilere hizmet vermek için aktif olarak görev yapmaktadır.

Çalışmalarımız

İzmir Bosch teknik servisi olarak müşterilerimiz sorunlarına çözüm bulabilmek ve bakım işlemlerini en işi şekilde yapabilmek için, ekipman ve personel yenilemelerini eğitimler vererek, yeni cihazlar alarak yapmaktayız. Tüm Bosch marka ürünlerinizin, bakım ve onarımları yerinde yaparak, sorunları yerinde gideriyoruz. Ürünlerde meydana gelebilecek hata ve arızaları anında tespit ederek, orijinal parça değişimlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Servis çağrısı yaptığınızda cihazınızın durumu ile bilgi alarak, hızlı sorun çözmeye çalışmaktayız.

Ürünlerimiz

Servis hizmetleri olarak bölgemizde, en hızlı hizmet ulaştıran bir firmayız. Bizlere Bosch İzmir telefon numarası üzerinden sabah saatlerinde ulaşım yaptığınızda aynı gün birkaç saat sonrası için sizlere randevu vermekteyiz. Öğleden sonraki aramalarınızda ise saate göre aynı gün veya ertesi gün sabah saatleri için randevu verilmektedir. İzmir Bosch servisi olarak, tüm Bosch marka ev eşyalarının bakım ve tamir işlemlerini yapmaktayız. Bizlere ürünlerinizin marka ve model numarasını bildirmeniz, gerekli olan ekipmanlarla gelmemizi ve zaman kazanılmasını sağlayabilirsiniz. Servis olarak, tüm beyaz eşya ürünlerine yerinde, küçük ev eşyalarına ise servisimizde bakım yapmaktayız. Arıza tespitine göre sizlere bilgi verilmekte ve parça değişim durumları bildirilmektedir.

Teknik Servis

Bosch İzmir çağrı merkezi 24 saat tüm müşterilerimizin çağrılarına cevap vermekte ve servislerimizi müşterilerimize yönlendirmektedir. Tüm teknik servis hizmetlerimiz firma garantisi kapsamında güvenle yapmaktayız. Servisimiz Bosch marka tüm ürünlerin bakımı yapabilmek için gerekli olan yetki belgesine sahip olmuş, tüm hizmetlerini yetkili servis olarak yerine getirmektedir. Firmamız bünyesinde tüm ürünler için yeteri sayıda yedek parça bulundurulmakta ve müşterilerimizin cihazlarında parça değişimi yapılacağı zaman, bekletilmeden hemen değişim yapılarak sorunlar çözümlenmektedir.

Bosch İzmir

Firmamız Bosch İzmir servisi hizmetlerini garantili olarak yapmaktadır. Değişimini yaptığımız tüm yedek parçalar ayrı ayrı parça garantisi kapsamındadır. Yapılan tüm işlemler bilgisayar ortamında kayıt altına alındığı için, parça değişim durumları ve değişimin yapıldığı tarih bilgileri sistemimizden öğrenilebilmektedir. Garanti kapsamında aynı parçalar ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Müşteri sorunlarının çözümü ve mağduriyetlerinin giderilmesi için haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Resmi tatil günleri için nöbetçi servis ekiplerimiz bulunmakta ve sizlere istediğiniz anda hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Amacımız sizlere hizmet etmektir ve tüm hizmetlerimiz için, sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu göstermeye çalışmaktayız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER