SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Antalya Ucuz Araç Kiralama

Antalya Ucuz Araç Kiralama
Bu haber 29 Nisan 2018 - 17:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özel otomobiller, günümüzde lüks olmaktan çıkmış ve çok önemli, günlük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Geç zamanlarda özel otomobil kullanmak oldukça maliyetli ve zordu. Fakat günümüzde araç almak için kullanılan kredi imkanları daha da kolaylaşmıştır. Ancak nakit temin edilse de şimdi de, araç kullanım maliyetlerinin fazla olması gibi sebeplerden dolayı araç satın alımı yapılmamaktadır. Antalya oto kiralama firması olarak, bu anlamda bireysel günlük kiralama ve şirketler için kurumsal olarak uzun vadeli kiralama hizmetleri veriyoruz.

Antalya oto kiralama firması olarak müşterilerimize sorunsuz ve güvenilir hizmetler sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Müşteriler, uygun ödeme koşulları sayesinde kolaylıkla ödeme yaparak, Antalya oto kiralama hizmetinden keyiflice faydalanabilmektedir. Firmamız, her türlü kötü niyet ve su istimallere karşı açık olan bir yapıya sahip olduğu için, firmanın da müşterilere güvenmesi çok önemlidir. Bu hususta yasal olarak müşterilerden bir takım belge ve şartların istenmesi söz konusudur. Bu hususlar;

 • Aracı kiralayacak olan bireyin 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir,
 • Antalya oto kiralama üzerinden lüks bir araç kiralamak isteyen müşterinin en az 25 yaşında olması gerekir,
 • Yaş şartını yerine getirmiş olan müşterilerin en az 2 senedir aktif olarak kullandığı bir sürücü belgesinin olması gerekir,
 • Antalya oto kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterinin, araç kiralamaya gelirken yanında mutlaka nüfus cüzdanını ve araç sürücü belgesini getirmesi gerekir.

Yukarıda belirtilen tüm bu şartlara uyan müşterilere, şirkete geldikleri andan itibaren, kendi tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlar tarafından yardımcı olunmaktadır. Çalışanlar, müşterilerin istekleri doğrultusunda portföyünde bulunan bütün araçları misafirlere sunmakla yükümlüdür. Aynı zamanda Antalya oto kiralama tarafından tanıtılan tüm araçlar kaskolu ve sigortası bulunan araçlardır. Bunun dışında Antalya oto kiralama tarafından kiralamak istediğiniz aracı kaç gün kiralayacağınızı kararlaştırıp gerekli sözleşme prosedürlerini dikkate almalısınız.

Antalya oto kiralama işlemi tamamlandıktan sonra gerçekleşebilecek arızalarda bir takım sürücü nedenleri dışında tüm masraf ve sorumluluk firmaya aittir. Böyle bir durum gerçekleşmesinde firmanın sorumlu olmayacağı durumlar arasında;

 • Aracı kiralayan müşterinin dışında başka bir kişinin aracı kullandığı sırada çıkan sorunlar ya da kaza,
 • Normal kullanım şartları dışında, aracın kullanılması,
 • Antalya oto kiralama hizmetinden faydalanan müşterinin, trafik kurallarına uymadan aracı kullanması,
 • Müşteri tarafından araca yüklenen yükün araca zarar vermesi,
 • Müşterinin aracı tedbir almadan ve dikkatsiz bir şekilde kullanması,
 • Müşterinin, olası bir kaza sonrasında aracı olay yerinde bırakarak, orayı terk etmesi,
 • Kazadan sonra alınacak olan raporun 48 saat içerisinde Antalya oto kiralama firmasına iletilmemesi,
 • Aracın teslim süresinin dolmasına rağmen, müşterinin aracı firmaya teslim etmemesi,

Gibi durumlar yer alıyor. Söz konusu olan bu durumlar, zaten Antalya oto kiralama firmasından araç kiralamak isteyen müşterilere, sözleşme açıklandığı sırada iletilmektedir. Bu şartların kabul edilmesi ve müşterilerin istenilen kriterlere uyum sağlaması sonrasında, Antalya oto kiralama işlemi yapılabilmektedir.

Antalya oto kiralama, ucuz araç kiralama alanında araçların kaliteli ve düzenli bakımlarının yapılması nedeni ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yeniliğe açık ve kaliteli olarak yol alan Antalya oto kiralama çalışanları da esnek düşünce yapısına sahip olan, görev paylaşımı yapabilen ve yenilikçi bireylerden oluşuyor. Hem firma hem de çalışanları olarak en iyi hizmet anlayışına sahip olan Antalya oto kiralama, sizlere onlarca araba markası ve modeli sunuyor. Siz de kaliteli, güvenilir bir hizmet için kaskolu arabalara sahip olan Antalya oto kiralama firması olan https://www.antalyaarmarentacar.com sitesinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER