SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Akü Çeşitleri ve Fiyatları

Akü Çeşitleri ve Fiyatları
Bu haber 06 Haziran 2018 - 15:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akü çeşitleri ve fiyatları konusunda yüzünüzü güldürecek cazip fiyatlara ve istediğiniz markalardaki akülere www.artvinticaret.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Akü

Otomobiller için birçok ek donanım bulunuyor. Bazı ürünler kaliteli olmadığı takdirde yarı yolda bırakabilir. Sonucunda ise istenmeyen sorunlar oluşabilir. Bu ürünlerden birisi de akülerdir. Akü yeterli düzeyde bakımlı olmadığı takdirde olmadık yerlerde ömürlerini tamamlıyor. Sonucunda ise aracın elektronik hiçbir aksamı çalışmıyor. Ayrıca araç ilk ateşlemeyi de yapamıyor. Bu sorunlar yolda kalmaya sebep olabilir. Bahsedilen sorunları yaşamamak için kaliteli aküler tercih edilmesi gerekir.

Kaliteli aküler ile uzun ömürlü bir kullanım elde edilebilir. Bu sayede sürekli ek masrafların oluşması ortadan kaldırılacaktır. Aküler farklı marka ve modelde satışa sunuluyor. Bunlardan araca en uygunun seçilmesi gerekmektedir. Doğru akü tercih edildiği takdirde uzun yıllar kullanım ömrü alınacaktır.

Akü Fiyatları

Akü markaları incelendiğinde Varta, Yiğit ve Mutlu akü gibi markaların olduğu göze çarpıyor. Her markanın farklı bir avantajı bulunmaktadır. Araç için en uygun aküyü bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekebilir. Akü markalarına ek olarak değişen diğer bir özellik ise Amper değeri olarak göze çarpıyor. 40 amper değerinden başlayan aküler 110 değerlerine kadar çıkmaktadır.

Burada önemli olan akünün araçla uyumlu olmasıdır. Otomobilin önceki akü amper değeri ile uyumlu akülerin tercih edilmesi gerekir. Yoksa farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu sorunları yaşamamak için doğru akü tercih edilmelidir. Tercih edilecek olan ürüne göre akü fiyatları değişiyor. En iyi akünün araç ile en uyumlu akü olduğunu unutmadan ürün satın almak gereklidir.

Mutlu Akü Fiyatları

Fiyat açısından incelendiğinde mutlu akü fiyatları ve diğer akü fiyatlarında yüksek rakamların da olduğu göze çarpıyor. Fakat genel olarak aküler oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Cüzi rakamlara en kaliteli aküleri almak mümkün olabilir. Markaya göre fiyat farklılıkları oluşuyor. Varta ürünlerinde fiyat bir miktar daha artıyor. Ayrıca amper değeri arttıkça da akünün fiyatında yükseliş gerçekleşiyor. Kaliteli aküleri en uygun fiyata almak için izlenmesi gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımlar yapılırsa harika bir akü temin edilebilir.

En Uygun Akü Fiyatları

Markadan ziyade ilk olarak araç ile uyum iyi incelenmelidir. Araç ile tam uyumlu aküler tercih edilmelidir. Diğer bir önemli nokta ise akünün güç değerleridir. Araç için yeterli olacak güç değerlerinde aküler satın alınırsa herhangi bir sorun oluşmayacaktır. Bunlara ek olarak en önemli nokta ise akünün satın alınacağı firmadır. Akü konusunda lider olan Artvin Ticaret tercih edilerek kaliteli ve uygun bir alışveriş gerçekleştirilebilir.

Uzun ömürlü ve garantili ürünlerin satışını gerçekleştiren Artvin Ticaret bu alanda liderdir. Birçok ürünü ile sizlere çeşit sunan Artvin Ticaret akü ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Farklı ürünlere ulaşmak için Artvin Ticaret resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradaki ürünleri inceleyerek fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER