SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Büyükşehir son 1 yıla girdi

Büyükşehir son 1 yıla girdi
Bu haber 24 Şubat 2018 - 0:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, “5 yıllık hizmet döneminin son bir yılına girdik. Geride bıraktığımız süreç itibarıyla her geçen gün artırarak sürdürdüğümüz projeleri, bu yıl daha çok çalışarak bir adım öteye taşıyacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin 2017’de gerçekleştirdiği ve 2018 yılında sürdürdüğü projelerinin değerlendirildiği toplantıların ikincisi Genel Sekreter Bülent Civelek başkanlığında, Daire Başkanları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantı sonunda konuşma yapan Genel Sekreter Bülent Civelek, her gün yeni bir hizmet sunduklarını belirterek, “Büyükşehir Belediyemizin kurulduğu günden bu yana yaklaşık dört yıl oldu. Her geçen gün artan bir çalışma temposuyla halkımıza hizmet eden, ilimizin en büyük kamu kurumuyuz. İnsanların hayatına her gün yeni bir hizmet sunan bizler, ilk zamanlar yol ve su diyorduk, şimdi ise üstyapıda ve birçok farklı alanda projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Tek amacımız var, o da Ordulu hemşehrilerimize hizmet etmek” ifadelerinde bulundu.

Mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz

Mesai mefhumu gözetmeksizin il genelinde hizmet sunduklarını söyleyen Genel Sekreter Civelek, “Büyükşehir Belediyesi olarak, diğer kamu kurumlarına benzemiyoruz. Devlet memurluğundan farklı bir çalışma modeli ve temposu sergiliyoruz. Mesai saatlerine bağlı kalmaksızın gece gündüz, hafta içi ve hafta sonu demeden hizmet üretmeye ve sunmaya devam ediyoruz. Hafta sonlarında ilimiz genelindeki birçok noktada faaliyete devam eden, gerektiğinde mesai haricinde gece yarılarına kadar özveriyle çalışan arkadaşlarımız var. Bu çalışma şekli yalnızca özveriyle yapılabilir. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalara karşılık bir vatandaşımız bizlere ‘Yaptığınız güzel hizmetlerden dolayı Allah razı olsun”  dediği zaman diğer kamu kurumlarına göre ne kadar şanslı olduğumuzu görüyorum” diye konuştu.

Hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşıyacağız

Genel Sekreter Bülent Civelek, önümüzdeki bir yıl içerisinde yapılacak hizmetleri bir adım daha ileri taşımaya gayret göstereceklerini ifade ederek, “Daire Başkanlarımıza ve Şube Müdürlerimize, yaptığımı bu kıymetli hizmetlere verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. 5 yıllık hizmet döneminin son bir yılına girdik. Geride bıraktığımız süreç itibarıyla her geçen gün artırarak sürdürdüğümüz projeleri, bu yıl daha çok çalışarak bir adım öteye taşıyacağız” şeklinde konuştu. ORDU OLAY

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER