SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Sevimli Panda TV Videoları Özel Günleri Öğretiyor

Sevimli Panda TV Videoları Özel Günleri Öğretiyor
Bu haber 03 Ocak 2017 - 19:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sevimli panda TV videoları özel günleri öğretiyor bu sayede çocuklar özel günlerde nasıl eğlenmeleri gerektiğini bir yaşından itibaren kutlamaya başladıkları doğum günleri ile daha bilinçli hale gelmektedirler. Hazırlanmış olan video çalışmalarında özellikle çocukların sevdiği karakterler kullanılmaktadır. Videolarda yaptığımız canlandırmalar çocukların sahip olduğu hayal dünyalarının gerçeğe dönüştürmelerin de daha etkili olmaktadır.

Seyrettikleri çizgi filmlerde veya animasyon filmlerin de canlandırılan tüm canlıların bir arada uyum içerisinde nasıl yaşadıklarını da görerek doğaya olan ilgileri pekiştirilmektedir. Bu videomuzda işlenen konu itibari ile koca ayının bir kız çocuğu için yapmış olduğu fedakarlıklar çocuklarda hayvan sevgisini iyi yönde desteklemektedir. Çünkü koca ayı ve Masha çizgi filminde koca ayı maşanın yaptığı tüm çılgınlıkları sabırla karşılayarak hayvanlarla insanların iletişim kurabileceğini göstermektedir. Videolarımızda konu olarak işlediğimiz çizgi film kahramanları olayları anlatış biçimi olarak çocukların en iyi şekilde anlayabilecekleri tasarımlar olmaktadır. Bu videomuzda işlediğimiz doğum günü partisi aynı düşünce içesin de konu içermektedir.

Maşanın Doğum Günü Partisi Videosu Sevimli panda TV videoları özel günleri öğretiyor videosunda bir bütün olarak işlenen konu içinde Koca ayı maşanın doğum gününü kutlama çalışmaları için kendi elleriyle pasta yapmaktadır. Koca ayı ile maşa çok iyi anlaşan iki arkadaştır. Bu yüzden Koca Ayı maşaya sürpriz doğum günü partisi düzenlemek için öncelikle ona kendi elleri ile pasta hazırlamaktadır.

Aslında koca ayı hayvanlar aleminin güçlü ve yırtıcı bir üyesi olmasının yanında masa sevimli ve yerinde duramayan sürekli yaramazlık yapan bir kız çocuğudur. Fakat koca ayının yufka yüreği maşaya karşı hep yumuşak ve sevecendir. Koca ayı pastaya başlamadan önce kek hazırlama aşamasına geçer. Bunun için dolaptan yumurtaları alarak aynı zamanda dolaptan sütü de çıkarır. Bu işlemin ardından malzemeleri karıştırmak için bir kabın içine yerleştirir. Malzemeler yumurta, süt, şeker, kabartma tozu olacak şekilde hepsini bir kap içine koyar. Blender ile bütün malzemeleri karıştırarak kek kıvamını oluşturur. Bütün malzemeleri karıştırarak kek kalıbına yerleştirir ve ardından pişirmek için fırına koyar. Fırında keki pişirmeye bırakarak maşanın doğum günü hediyesini ayarlamak için mutfaktan ayrılır.

Sevimli panda TV videoları özel günleri öğretiyor videsunda Koca ayı fırında pişen pasta kekini çıkarır. Masanın üzerinde pastayı süslemek için bekleyen meyveleri kullanarak pastanın üzerini çok güzel bir şekilde süsler. Doğum günü pastası mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Süsleme malzemesi olarak çilek, yaban mersini ve şekerlemeler kullanır. Birazda kremşanti sıkarak üzerini iyice süsler. Bu arada maşa ormanda karlar üzerinde elinde oyuncak ayısı üzgün bir şekilde dolaşmaktadır. Yürürken aynı zamanda kendi kendine konuşarak kimsenin doğum gününü hatırlamamasından yakınmaktadır. Maşa bu şekilde çaresiz dolaşırken koca ayı da maşanın arkadaşlarını karşılamış maşaya sürpriz yapmak için beklemektedir.

Maşanın arkadaşlarından kurabiye canavarı, snopy, ve Doc Mcstuffins de gelmiştir. Maşa düşünce dolu bir günün ardında eve gelmiş ve üzgün bir şekilde kapının zilini çalmaktadır. İçeride sessizce bekleyen misafirler kapının açılması ile birlikte iyi ki doğdun maşa diyerek maşanın doğum gününü sürpriz bir şekilde kutlamaktadırlar. Bu durum karşısında şaşıran maşa pastanın karşısında ağzı açık beklemektedir. Şaşkınlığını gideren maşa her zamanki haşarılığını bırakmayarak doğrudan hediyelere yönelir.

Sevimli panda TV videoları özel günleri öğretiyor videosunda İlk açılan hediyeden doktorların kullandığı steteskop çıkar maşa çok mutlu olur. Hediyeyi alan arkadaşına nazikçe teşekkür edere ve bir şey değil yanıtını alır. Çocukların arkadaşları ile iletişim kurmalarında nezaket kurallarını da işleyen videomuz bu konuda eğitici niteliktedir. Bir sonraki paketten kurabiye canavarı adına yakışır şekilde bir kurabiye getirmiştir.

Snopy ise hediye paketine bir yeşil elma yerleştirmiş ve maşayı unutmadığını göstermiştir. Son pakette açılır ve içinden bir tren çıkar. Maşa tüm hediyeleri açar ve pastanın üzerindeki mumları üflemek üzere arkadaşlarının arasına katılır. Pasta bir güzel servis edilerek hep beraber yerler. Maşa haşarı tavrını devam ettirerek oyuncaklar ile oynamaya başlar. Sevimli panda videolarına daha hızlı ulaşmak isterseniz Sevimli Panda TV Yotube kanalına abone olabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER