SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

ORDU MİDDER’DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

ORDU MİDDER’DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI
Bu haber 07 Aralık 2017 - 18:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Ordu İl Başkanlığı Reza Zerrab davası nedeniyle köşeye sıkıştırılmak istenen Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını bildiren bir basın açıklaması yaptı.
MİDDER Ordu İl Başkanlığı adına yaptığı basın açıklamasında sert sözlerle gündemi değerlendiren İl Başkanı Şahin IŞIKLI şu ifadelere yer verdi. “ABD’nin bu hamlesi, insanlık için manevi ve tarihi kıymete sahip, bu yönüyle de dünya barışının ve islamın son kalesi Türkiye’yi yıkma planları O’nlar için bir hayalden öteye geçmeyecektir.
Gündem gösteriyor ki “Türkiye’yi 15 Temmuz’da dize getiremeyenler, bugünlerde başka bir film çeviriyor. Reza Zerrab davaları ile, Ekonomiyle, baskılarla, kriz senaryoları ile bu milleti dize getireceklerini zannediyorlar. Bu millet Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, Sarıkamış’da ders vere vere bugünlere geldi.” diye konuştu
Bu yollarla Zalim Amerika diplomatik ve ekonomik zeminde devam eden örtülü üçüncü dünya savaşının ateşli bölümünün İslam coğrafyası üzerinden gerçekleşmesini istemektedir. Oysa Türkiye bütün inançlar için ortak tarih, ortak coğrafya, ortak kültür ve hepsinden öte ortak kader ve birlikte yaşamak demektir. Bu Ülkenin ve Reis-i Cumhur’unun her durumda yanındayız. Bu ülkenin değerlerinin yok edilmesine izin vermeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a siyonistlerin ihanetine izin vermeyiz.Bu bağlamda Sayın Devlet Bahçeli bir kez daha devletinin yanında olduğunu göstermiştir” dedi.
ABD’nin bu kirli strateji, şiddet ve krizlerle kavrulan senaryolarına dur denilmezse ve engellenmezse daha da büyük sorunların kapısını aralayacağının altını çizen IŞIKLI sözlerine şöyle devam etti.
“Değerli basın mensupları… Aziz dava arkadaşlarım.Bu ülke ve bu ülkenin Cumhurbaşkanı bizim nazarımızda bir mihenktir. Saldırılara asla boyun etmeyeceğimizi defaatle söyledik yine söylüyoruz. Bilinmesini isteriz ki Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği cümleleri bir kez daha yüksek sesle söylüyoruz, başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vuramayacaksınız. 1000 yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz, ülkemizi hedeflerinden vazgeçiremeyeceksiniz.
Bunlar sanıyorlar ki her saldırıda zayıflıyoruz, tam tersine güçleniyoruz. Dabba var ya, dericilerin, deriye vurdukça hem güzelleşir, hem güçlenir” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER