SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Çatı Katları İçin Dekorasyon Fikirleri

Çatı Katları İçin Dekorasyon Fikirleri
Bu haber 26 Ocak 2017 - 7:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çatı katları yapılar için bulunmaz nimetlerdir. Doğru ve düzenli şekilde dekore edildiğinde birçok farklı amaç için kullanılan çatı katları; dinlenme odaları, hobi odaları, çocuk odaları ve daha birçok farklı yapıda tercih edilebiliyor. Çatı katı dekorasyonu olarak öncelikle dekore edilecek alanlar tavan bölümleridir.

Çatı katlarının tavanları alçak olduğu için doğru dekore edilmediğinde sorunlar oluşturabiliyor. Son derece başarılı dekorasyon örneklerinde gördüğümüz gibi çatı katlarının tavan bölümleri birçok farklı işlevsellikle kullanılabiliyor. Bu alanların dekore edilmesi sadece görsellik için değil kullanım rahatlığı da oluşturuyor.

Küçük bir tablo, iyi bir aydınlatma ve şık mobilyalar çatı katları için harika ortamlar oluşturacaktır. Tabi, dekorasyon zevki her kişi için farklı özellikler gösterecektir. Ancak tüm dekorasyon örneklerinde dikkat etmeniz gereken temel nokta; az eşya olmalıdır. Yapısı gereği dar ve basık olan çatı katlarını kesinlikle eşyaya boğmamalı ve alanı küçült memelisiniz.

Tamamen özgün tarzlarda az eşyalarla çatı katını dekore etmeli ve burayı sadece dinlenme, huzur bulma ve rahatlama için tercih etmelisiniz. Çatı katı dekorasyon örnekleri için öncelikle kullanım amacınıza en uygun örneği seçmelisiniz. Örneğin kitap okuma alanı yaratmak istiyorsanız, koltuk, masa ve hafif kitaplıkları tercih edebilirsiniz. Bu eşyaların büyük ve hantal olmamasına dikkat edin. Televizyon odası yapmak istiyorsanız da mutlaka rahat bir koltuk takımını tercih edin.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER