SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım hamlesiyle birlikte, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri asfalt konforuyla buluşuyor.

ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR
Bu haber 11 Ocak 2021 - 14:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı ulaşım hamlesiyle birlikte, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri asfalt konforuyla buluşuyor.

 

Ordu’da ulaşıma yapılan yatırımlarla kentin kaderi değişiyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra, ilçe merkezlerindeki ulaşım ağları da sıcak asfalta kavuşuyor. Özellikle yeni yapılaşmaların olduğu bölgelerdeki altyapı eksikliklerine hızlı çözümler üreten Büyükşehir Belediyesi, gece gündüz sürdürdüğü çalışmalarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralıyor.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi’ndeki yedi sokaktaki sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

 

FATSA’NIN YEDİ SOKAĞINA SICAK ASFALT

 

Ulaşıma yapılan yatırımların önemine dikkat çeken Başkan Güler, “Yol medeniyettir anlayışıyla, planlı ve sistemli çalışmalar yürütüyoruz. Fatsa ilçemizin Kurtuluş Mahallesi’nde siteler bölgesi olarak tabir edilen caddelere müdahale etmemiz gerekiyordu. Altyapılarıyla birlikte, Atlas, Badem, Haziran, Aşağıtepe, Aşağıbahçe, Şehit Kazım Duvan ve Şölen Sokak’ta yaklaşık 1 kilometre sıcak asfalt çalışması yaptık. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bu caddelerde yaptığımız çalışmalarla birlikte, vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım imkânı sunduk. Fatsa’mıza hayırlı olsun” dedi.

 

KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “Siteleşmenin yoğun olduğu bu bölgede, yağmur suyu, kazı dolgu ve alt temel malzeme çalışmaları tamamlanan sokaklarımızda asfalt serim çalışmalarımız ekiplerimizin mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışmaları neticesinde tamamlandı. Durmadan, yorulmadan Fatsa’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayan, destekleriyle bize güç olan Ordu Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Kahramanmaraş escort

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER