SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı (04.07.2018)

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı (04.07.2018)
Bu haber 07 Temmuz 2018 - 22:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan Kaymakamlar Toplantısı, Vali Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik toplantı salonunda yapılan Kaymakamlar Toplantısında; Vali Seddar Yavuz öncülüğünde yürütülen “Gönülden Gönüle” Projesi kapsamında yapılan hane ziyaretleri, İmar Barışı işlemleri, Mera Kanunu kapsamında yaylalardaki kaçak yapılaşma ile mücadele ve İçişleri Bakanlığı’nın Kırsal Altyapı Destekleme Projesi (KIRDES) kapsamında ilçelerde yürütülen çalışmalar ile güvenlik ve asayiş konuları ele alındı.

Toplantının başlangıcında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin Ordu’da huzur içinde geçtiğine dikkat çekerek, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde göstermiş olduğunuz performans için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. İlimizde ve ülkemizde kayda değer bir sıkıntı olmadan seçim sürecini atlattık. Bu seçimlerle birlikte, aziz milletimizin belirli bir demokratik olgunluğa ulaştığını memnuniyetle görüyoruz. Dünyada şaibesiz seçim yapılan ender milletlerden biriyiz. Bu da bizim açımızdan önemli bir kazanım diye düşünüyorum” dedi.

İlçelerde yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında Kaymakamlardan bilgi alan Vali Seddar Yavuz, çalışmaların titizlikle yürütülmesi yönünde talimatlar verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER