SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

BÜYÜKŞEHİR’DEN GAZETECİLERE ANLAMLI ZİYARET

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Ordu Gazeteciler Cemiyeti ve 19 Eylül Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GAZETECİLERE ANLAMLI ZİYARET
Bu haber 11 Ocak 2021 - 14:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GAZETECİLERE ANLAMLI ZİYARET

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, Ordu Gazeteciler Cemiyeti ve 19 Eylül Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

 

İlk ziyaretini Ordu Gazeteciler Cemiyeti’ne yapan Genel Sekreter Alp, basının toplumun işiten kulağı, gören gözü olduğunu belirtti.

 

“SİZLER, TOPLUMUN İŞİTEN GÖZÜ, GÖREN GÖZÜSÜNÜZ”

Basın sektöründe çalışanların gününü kutlayarak sözlerine başlayan Genel Sekreter Alp, “Basın olarak, kamuoyunun aydınlanması konusunda verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizler bizim, sahadaki gözümüz ve kulağımızsınız. Çocukluk yıllarımızda gazetenin ayrı bir önemi vardı. Gazete okumak önemliydi. Çünkü gazeteden başka haber alabileceğimiz başka bir kaynak yoktu ama bizim kuşak hala mürekkep kokusunu hissetmek için haberleri gazeteden takip etmeyi arzu ediyor” dedi.

 

“TÜM ARKADAŞLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Basın sektöründe çalışanların büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirdiğine değinen Genel Sekreter Alp, “Haberleşme teknolojisi her yönden gelişti. Sosyal medya çok ileri bir boyut kazandı. Eskiden gazete apayrı bir özelliği vardı. Bayilerde gazeteler hemen tükenirdi. Çalışanlar şu anda zor bir mücadele veriyor. Allah hepsine kolaylık versin. Ben tüm arkadaşlarımızın Gazeteciler gününü kutluyor ve tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

AYDIN: “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü Pazar gününe denk geldiği için programımızı bugün gerçekleştirdik. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan Genel Sekreterimiz sayın Coşkun Alp ve beraberindeki heyete teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

ERİŞEN: “10 OCAK BİZLER İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN”

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) Genel Başkanı, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ise yaptığı konuşmasında, “10 Ocak gazeteciler için önemli bir gün. Bizleri unutmadılar kendilerine teşekkür ediyorum. Sahada, arka planda olan tüm meslektaşlarımızın, aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere kamu da çalışan bizlerle aynı görevi ifa eden tüm arkadaşlarımızın da gününü kutluyorum.” dedi.

 

Genel Sekreter Coşkun Alp’e ziyaretlerinde, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Cihat Albayrak ile Büyükşehir Basın Danışmanı Metin Akyürek ile   eşlik ettiler.

 

Bursa escort

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER