SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Bayan Yavuz, Engelli ve İhtiyaç Sahibi Ailelere Yaptığı Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bayan Yavuz, Engelli ve İhtiyaç Sahibi Ailelere Yaptığı Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bu haber 26 Ekim 2018 - 1:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Valiliğimizce yürütülen ” Gönülden Gönüle” projesi kapsamında engelli ve ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret etmeye devam eden Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, bugünkü ziyaretini Karacaömer mahallesine gerçekleştirdi.

Altınordu ilçesine bağlı Karacaömer mahallesindeki ilk ziyaretini Özkan ailesine yapan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, vakıf yardımları ile geçimini sağlayan Münire- Mustafa Özkan çiftiyle bir sür sohbet ederek, hatırlarını sordu.

Ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduklarını söyleyen Özkan ailesi, ”Evimize kadar gelerek halimizi, hatırımızı sormanız bizi çok mutlu etti. Allah devletimize zeval vermesin” diyerek, Bayan Yavuz’a teşekkürlerini sundular.

İkinci ziyaretini Betül-Ekrem Öztürk çiftinin evine yapan Bayan Yavuz, epilepsi hastası olan anne Betül Öztürk ile konuşma engeli bulunan 6 yaşındaki Efe Can ve iki bacağında sağlık sorunu olan 2 yaşındaki Eyüp Ömer hakkında detaylı bilgi aldı ve tedavi noktasında ne gerekiyorsa yapılacağını ifade etti.

Karacaömer mahallesindeki ziyaretini Çakır ailesi ile devam ettiren Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, vakıf yardımları ile hayatlarını devam ettiren aileyle yakından ilgilendi ve her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Engelli yakını aylığı ile geçinen Nuray-Mehmet Kuru çiftini de ziyaret eden Bayan Yavuz, ailenin 15 yaşındaki engelli kızı Cansu ile 8 yaşındaki otizm epilepsi hastası Efe Can Kuru’nun sağlık durumları hakkında bilgi alarak, sorunları dinledi.

Yaşlılık aylığı ile geçimini sağlayan 86 yaşındaki tansiyon ve gözünde sarı nokta hastalığı olan Vahide Altaş’ı da evinde ziyaret eden Bayan Yavuz, yaşlı teyzeyle yakından ilgilenerek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

86 yaşındaki Vahide Altaş, kendisini evinde ziyarete gelen Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a çok memnun kaldığını belirtti ve dualarını eksik etmedi.

Karacaömer mahallesindeki son ziyaretini engelli ailesi Meryem-Sadık Özyurt çiftine yapan Bayan Yavuz, sıkıntı ve sorunları dinledi. “Elimizden geldiğince sizlere destek ve yardımcı olmaya hazırız. Her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Bayan Yavuz’un ziyareti dolayısıyla çok sevindiklerini belirten Özyurt ailesi, ilk kez bir Vali eşinin evine geldiğini söyleyerek, Selda Yavuz’a teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER