SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

BAKAN KURUM BÜYÜKŞEHİRDE

Ordu’ya gelerek geleceğin Ordusunu inşa etmek adına önemli projeleri namluya koyan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret etti.

BAKAN KURUM BÜYÜKŞEHİRDE
Bu haber 11 Ocak 2021 - 14:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BAKAN KURUM BÜYÜKŞEHİRDE

“ORDU’YU VE ORDULU KARDEŞLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Ordu’ya gelerek geleceğin Ordusunu inşa etmek adına önemli projeleri namluya koyan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret etti.

 

Bakanlık olarak Ordu’nun her zaman yanında olduklarının altını çizen Bakan Kurum, “Ordu’yu ve Ordulu kardeşlerimizi önemsiyoruz. İnşallah bugün kararını aldığımız işleri de Ordu’nun geleceği ve yüzyılı adına hayata geçirirsek biz bu koltukların ve makamların işlevini yerine getirmiş oluruz” dedi.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler de Ordu’nun bugün açıklanan projelerle tarihi bir güne şahitlik ettiğine dikkat çekerek Bakan Kurum’a teşekkür etti.

 

“ORDU’NUN GELECEK YÜZYILINI HEP BİRLİKTE OLUŞTURUYORUZ”

Bakan Kurum’u Ordu’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Başkan Güler, “Ordu’nun gelecek yüzyılını hep birlikte oluşturuyoruz” dedi.

 

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti: “Bizim en mutlu günlerimizden bir tanesi. Ordumuza çok güzel müjdeleri getirdiğiniz için size ayrıca teşekkür ediyoruz.  Ordu’ya daha evvelden de muhteşem katkılarınız oldu. Geçmişte yaptığınız bu çalışmalar için de teşekkür ediyoruz. Şimdi de bambaşka bir sayfa açıyoruz. Bugün bahsettiğiniz 19 ilçe ve Büyükşehrimize katkılarınız gerçekten tarihe geçecek nitelikte. Burada biz Ordu’nun gelecek yüzyılını oluşturuyoruz hep birlikte. Dolaysıyla bizim için çok mutlu ve tarihe geçecek bir gün. Katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyoruz. 1994 yılından bu yana sayın Cumhurbaşkanımızla bir birlikteliğimiz var. Dolayısıyla bu bir ekip ruhu. Bu bir aile bütünlüğü. Bugün de harikulade bir birliktelik örneği sergiledik. Bu anlamda bizlere bu fırsatı verdiğiniz için hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.”

 

“ORDUMUZUN YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ”

Bakan Murat Kurum da Başkan Güler ve tüm Ordululara misafirperverliği için teşekkür etti. Bakan Kurum, “Sayın Bakanım, Başkanım ben de çok teşekkür ediyorum. Hakikaten tüm ekibiniz ve tüm Ordulu kardeşlerimizle birlikte geldiğimiz andan itibaren çok büyük bir misafirperverlik örneği gösterdiniz. Biz de bugün Ordumuza tekrar geliyor ve projelerimizi konuşuyor olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. Ordu’yu ve Ordulu kardeşlerimizi önemsiyoruz. İnşallah bugün kararını aldığımız işleri de Ordu’nun geleceği ve yüzyılı adına hayata geçirirsek biz bu koltukların bu makamların işlevini yerine getirmiş oluruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak biz o noktada sizlerin yanınızdayız, destekçisiyiz. Tüm Ordumuzun yanındayız. Ordu’ya hizmet etmek için de tüm ekibimizle birlikte gece gündüz çalışacağız” dedi.

 

 

Kıbrıs escort

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER