SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI BELLİ OLDU

AK PARTİ ORDU İL BAŞKANI BELLİ OLDU
Bu haber 26 Ocak 2018 - 17:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinde İl Başkanlığına kimin seçileceği konusundaki tartışmaya Mevcut İl Başkanı Uğur Çelenk noktayı koydu.
Başkan Çelenk Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi.

MİLLETE HİZMET YOLUNDA YOLA DEVAM.

“Bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Mustafa Ataş ile yaptığımız görüşme neticesinde Ak Parti 6. Olağan Kongre sürecinde Ordu İl Başkanı olarak devam etmem yönünde karar verilmiştir.
Bu süreçte şahsıma vermiş oldukları destekleri sebebiyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Mustafa Ataş’a, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Numan Kurtulmuş’a, Milletvekillerimiz Sayın Oktay Çanak, Sayın Metin Gündoğdu ve Sayın Ergün Taşçı’ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a, Tüm İlçe Belediye Başkanlarımıza, tüm İlçe Başkanlarımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, tüm meclis üyelerimize ve teşkilatımızda görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları İl ve İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine EKM ve YKM Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, tüm Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine velhasıl tüm parti mensuplarına ve Ordu halkına Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle şükranlarımı sunuyorum”

Bu ifadelerden de anlaşılacağı üzere Ak Parti 6. Olağan Kongresinde İl Başkanı Uğur Çelenk tek liste halinde girecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER