SON DAKİKA

Ordu 52 Haber

Açılış İçin Geldi, Miting Yaptı Gitti

Açılış İçin Geldi, Miting Yaptı Gitti
Bu haber 03 Ocak 2018 - 21:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener teşkilatlarının açılışını gerçekleştirmek üzere geldiği Ordu ve Giresun’da çok sayıda vatandaşa hitap etti.

Tarifeli uçakla İstanbul’dan Ordu Giresun Havalimanı’na gelen Akşener’i çok sayıda partili karşıladı. Havalimanında coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Akşener ilk olarak Giresun’a geçti.
Giresun’da CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu da ziyaret eden Akşener halka hitap etti.
Giresun İl ve Merkez İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştiren Akşener’in daha sonraki durağı Ordu oldu.
İYİ PARTİ  İl ve Altınordu İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirmeden önce halka hitap etti.
Akşener’in konuşmalarının satır başları şöyle;
Sadece bu ürünümüzde biz dünya fiyatlarını belirliyoruz. Bu aynı zamanda Türkiye için bir prestij, bunun hepsini yeni baştan ihya edeceğiz. Hani bu İtalyanlar gelip alıyor, almıyorlar, fiyatı düzenliyorlar, elinizde kalıyor, rekolte düşmüş olduğu halde, yarı yarıya geçen sene düştüğü halde fındık fiyatında artış olmadığına göre, bütün bu dümenleri ortadan kaldıracak ve üreticimizin rahat nefes almasını sağlayacağız.
Anadolu Partisi, Merkez Parti, Türkiye Partisi bütün bunlar birinci olağan kongrelerini bizim yaptığımız gibi yaptılar. Yeni içtihat mı getiriyorsun, aklından bile geçirme. Ondan sonra sorumlusu siz olursunuz, aklından bile geçirme. Bugün bir yazar arkadaş şey yazmış, Sayın Abdullah Gül ile haşır neşirmişiz, kendisi aday olacakmış, ben de adaylığımı geri çekecekmişim. Benim sözüm söz, yani hani çatı adaylar, matı adaylar vardı ya, ne çatı, ne baca, ne pencere kardeşim, ben adayım. Halep oradaysa arşın da burada, hep beraber göreceğiz..
Benim sözüm söz, yani hani çatı adaylar, matı adaylar vardı ya, ne çatı, ne baca, ne pencere kardeşim, ben adayım.” dedi.
İYİ Parti İl Başkanlığı ve Altınordu İlçe Başkanlıklarının açılışını gerçekleştiren Akşener kısa bir esnaf turu da yaptı.

Gazete Ordu

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA